Specjalizujemy się w usługach nazywanymi określeniem assistance. 
Jest to kompleksowa obsługa kierowcy którego samochód uległ awarii lub kolizji. Polega to na zorganizowaniu: holowania uszkodzonego pojazdu, podstawieniu samochodu zastępczego, transportu osób, parkingu dla pojazdu po kolizji, noclegu. W przypadku drobnych awarii pomagamy na drodze tak aby klient mógł dalej kontynuować jazdę swoim samochodem. 

 


Na potrzeby ubezpieczalni na miejscu kolizji sporządzamy też dokumentację fotograficzną uszkodzonych pojazdów co ułatwia i przyspiesza likwidację szkody komunikacyjnej.

Wykonujemy także naprawy powypadkowe pojazdów wszystkich marek. Nasz serwis, który działa pod nazwą Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. Szymacha jest autoryzowanym serwisem KIA i mieści się w Łodzi na ul. Maratońskiej 111 (stacji benzynowej Lotos i marketu Netto).

 

kia-logo
szymacha-logo


Dla potrzeb PZU wykonujemy oględziny powypadkowe a dla wszystkich ubezpieczalni wykonujemy naprawy w systemie bezgotówkowym.

 

Nasza wypożyczalnia samochodów liczy już ponad 35 pojazdów w wielu segmentach. Są to nowe samochody do 2 lat.

 

POJAZDÓW1
35 POAJZDÓW
 
 

W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi home assistance, które polegają na zabezpieczeniu lub naprawie drobnych awarii w mieszkaniu lub domu. Jest to nowa usługa ale z roku na rok coraz bardziej popularna. Jest to opcja dodawana przez ubezpieczalnie do polisy OC domu lub mieszkania i skorzystanie z niej nie powoduje utraty zniżek. Home assistance jest oferowane już od kilku lat przez ubezpieczalnie ale wciąż niewielu klientów wie o jego istnieniu. Wraz ze świadomością ludzi rośnie popularność tej usługi.